Pojďme se bavit o možnostech. 

Realitní služby 

Každá nemovitost má své kouzlo a potenciál.

PŘEDPRODEJNÍ PŘÍPRAVA - ÚKLID

Potenciál 
U některých nemovitostí jej vidím ihned u jiných je  potřeba chvilku hledat. 

Úklid
Důležité je se odprostit od vzpomínek. Je zapotřebí důkladně uklidit před samostatnou přípravou. Občas jsou nutné i menší  úpravy či malířské práce. Se vším Vám poradím nebo tyto práce zajistím.

FOTOGRAFOVÁNÍ
& HOME STAGING
 

Naaranžování + atraktivní fotografie + působivý text = Atraktivní prodej!

Tento postup použiji aby potenciální kupec zatoužil právě po Vašem domu nebo bytu.

VIDEOPROHLÍDKA

Každá nemovitost má své kouzlo a historii
Při prodeji vyzdvihnu veškeré přednosti. A jak lépe odprezentovat, než trefnou 3D prohlídkou nebo videoprohlídkou s leteckými záběry, kde zdůrazním přednosti, podbarvím útulnou  atmosféru prodávaného bytu či domu.

ANALÝZA TRŽNÍ CENY

Na základě porovnání prodaných nemovitostí v okolí za uplynulých šest měsíců Vám stanovím odhadní tržní cenu nemovitosti.

MARKETING NEMOVITOSTI

Po přípravě a nafocení nemovitosti zajitím propagaci tak aby se o ní dozvědělo co nejvíce lidí. Využívám všech prostředků k propagaci Vašeho majetku. Inzeruji na mnoha  významných realitních serverech, sociálních sítích a tvořím unikátní webové stránky konkrétních nemovitostí.

SOCIAL MEDIA

Častou praxí je že spousta lidí stále vnímá realitního makléře jako někoho, kdo Vám  jen otevře dveře od domu a donese smlouvy na katastr. Ráda Vám předvedu, že převod nemovitosti není prací úředníka, ale prací obchodníka. Vypracuji pro Vás komplexní nabídku v maximální kvalitě, zpracuji marketingovou strategii a pokud nastanou komplikace, najdu elegantní řešení.

HELENA MANZ REALITY

V realitním oboru se angažuji 13 let. Pracuji jako samostatný, certifikovaný realitní makléř s pojištěním. Mám okolo sebe perfektní tým lidí s mnohaletými zkušenostmi. 


PROVĚŘENÍ STAVU NEMOVITOSTI

Vlastnické vztahy, majetkoprávní stav - majetkové podíly, věcná břemena, přístup k nemovitosti, zástavní práva, exekuce. To vše a další prověřím aby obchod proběhl hladce.

Referenční objekty 

Váš realitní specialista 

Jmenuji se Helena Charlotte Manz, jsem maminkou dvou dcer. Vášnivě ráda cestuji za kulinářskými zážitky.

To, že díky pronájmu mé nemovitosti v Praze začnu pracovat jako realitní makléř, mně ani ve snu nenapadlo. 

Špatná zkušenost s makléři a realitními kancelářemi byla pro mě spouštěcím impulsem začít v tak krásném oboru jako je obchod s realitami.

Velkou devízou pro Vás  je že spravuji sama několik svých nemovitostí, tedy se naprosto dokáži vcítit do Vás, pokud chcete prodat nebo pronajmout svůj majetek.

Obchod s nemovitostmi je má obrovská láska, téměř posedlost, především  staré domy a byty s historií.